این سایت صرفا برای خرید عمده محصولات اورایمو میباشد.

منو

شیوه‌های پرداخت

بله، اورایمو ایران شیوه‌های پرداخت متنوعی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. این شیوه‌های پرداخت عبارتند از:

  • پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین سریع‌ترین و راحت‌ترین روش پرداخت است. برای پرداخت آنلاین، می‌توانید از درگاه پرداخت آنلاین اورایمو ایران استفاده کنید. این درگاه پرداخت از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پشتیبانی می‌کند.

  • پرداخت کارت به کارت

در صورتی که به کارتخوان دسترسی ندارید، می‌توانید از روش پرداخت کارت به کارت استفاده کنید. برای پرداخت کارت به کارت، شماره کارت نماینده اورایمو ایران را دریافت کنید و مبلغ سفارش خود را به این شماره کارت واریز کنید.

  • پرداخت با ارز دیجیتال

اورایمو ایران امکان پرداخت با ارز دیجیتال را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است. برای پرداخت با ارز دیجیتال، می‌توانید از کیف پول‌های ارز دیجیتال خود استفاده کنید و مبلغ سفارش خود را به کیف پول نماینده اورایمو ایران واریز کنید.

  • پرداخت با پایا

در صورتی که می‌خواهید از حساب بانکی خود به حساب نماینده اورایمو ایران واریز کنید، می‌توانید از روش پرداخت پایا استفاده کنید. برای پرداخت با پایا، می‌توانید از سامانه بانکداری اینترنتی یا موبایل بانک خود استفاده کنید.

  • پرداخت با درهم امارات

در صورتی که در امارات متحده عربی هستید، می‌توانید از درهم امارات برای پرداخت سفارش خود استفاده کنید. برای پرداخت با درهم امارات، می‌توانید از کارت بانکی خود یا از طریق سامانه‌های پرداخت آنلاین استفاده کنید.

در هنگام ثبت سفارش، می‌توانید روش پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
نمایندگی اورایمو در ایران oraimo
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
نمایندگی اورایمو در ایران oraimo